V.U.K.

3RE VIDEO for EUROPE of TOMOrROW

Udruga mladih Varaždinski Underground Klub (V.U.K.) partner je na projektu 3RE VIDEO for EUROPE of TOMOrROW, u sklopu programa Erasmus+. Nositelj projekta je Udruženje za edukaciju, promociju i afirmaciju mladih EPA Brčko, (Bosna i Hercegovina), a partneri su osim V.U.K.-a – SFERA ITALY, Monte di Procida (Italija), Nevladino udruženje Prima, Podgorica (Crna Gora), Farra Fanfarra – Associação Cultural, Sintra (Portugal), Udruženje Svetlost, Šabac (Srbija).

Projekt nastoji uvesti neformalnu metodu 3RE (ReSearch, ReView, ReAct), a koja je posvećena pružanju podrške mladim ljudima u procesu profesionalne orijentacije i odlučivanja u karijeri, uz pomoć reintegracije mladih u obrazovni sustav i osposobljavanje. Uvedeni u sustav, najprije će uključeni mladi ljudi istraživati lokalnu sredinu i inovativne poslove. Zatim će sami procijeniti razinu kompetencija za inovativne poslove, a na kraju će definirati što im je potrebno za osobni i profesionalni razvoj, koji programi (EU i lokalni) im mogu pomoći u usavršavanju željenih kompetencija, ali i višoj razini zapošljivosti. Konačno, upoznat će se s korištenjem multimedijalnih alata u svrhu osobnog i profesionalnog razvoja, te razviti interkulturalne kompetencije.

Potpuni pregled projekta našite OVDJE!

Pozivamo sve zainteresirane za projekt da nam se jave putem on-line kontakt forme na web-stranicama Udruge V.U.K.

Što ti misliš? Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.