Uređen prostor V.U.K.-a u Centru za mlade

Prostor koji je dobila na korištenje od Grada Varaždina, Udruga mladih V.U.K. oplemenjuje redovitim aktivnostima u okviru nekoliko projekata trenutno u provedbi. S obzirom na planiranje troškova i za tu namjenu, konačno je došlo vrijeme za ulaganje u prostorne kapacitete.

Radovi, od promjene tapisona do nabave i montaže uredskog namještaja za vrijedne članove koji svakodnevno rade na provedbi projekata udruge V.U.K. su završili te se očekuje još više još kvalitetnijih sadržaja u budućnosti. Naravno, očekujemo i sve s dobrim idejama i incijativom da nam se jave i iskoriste ovaj prostor namijenjen mladim Varaždincima/kama za sadržaje od njihova interesa.

Važno je spomenuti i izvore financiranja ovog ulganja:

• Projekt “Svi smo mi kultura” vrijedan 789.282,82 kn, sufinanciran sredstvima Europske Unije u iznosu od 670.890,40 kn
  • Projekt “Mladi bude Varaždin” s ulaganjem u dio uredskog namještaja.