V.U.K.

Radionica snimanja i montaže videa: 3Re Video for professional development

Udruga mladih V.U.K. partner je na Erasmus+ projektu 3Re Video for professional development zajedno sa udrugama iz Bosne i Hercegovine, Italije, Crne Gore i Portugala.

Kroz ovaj projekt želimo razviti i primijeniti nove i inovativne programe neformalnog obrazovanja za stjecanje mekih vještina i podizanja kvalitete kompetencija mladih, uključujući i mlade s manje mogućnosti. U sklopu projekta provodimo radionicu snimanja i montaže kratkog filma kroz koji ćemo prikazati probleme nezaposlenosti mladih u Hrvatskoj.

Radionica 3Re Video će se održati 19.4. (16-20h) i 20.4.2019. (10-14h) u prostorijama Centra za mlade, a na koju se možete prijaviti ispunjavanjem ovog obrasca. Ukupno trajanje radionice: 8 sati (dnevno 4 sata).


Prvi dan radionice posvetiti ćemo istraživanju (ReSearch) te provođenju intervjua ili anketa. Potom ćemo pregledati (ReView) i prezentirati istražene i snimljene intervjue te se upoznati sa značajem mekih kompetencija na tržištu rada. Sljedeći dan posvećen je posljednjem elementu – ReAct, kroz koji ćemo promovirati ulogu mekih kompetencija i načina kako ih poboljšati kod mladih ljudi za njihovo bolje pozicioniranje na tržistu rada.

3Re metoda može značajno doprinjeti poboljšanju drušvtene kohezije, kvalitete života, zaposlenosti mladih ljudi i opće dobrobiti u Europi. Ova metoda nudi mladima novu perspektivu te stimulira kreativnost, razmišljanje van okvira, rješavanje problema. Mladi će više doprinijeti stvaranju Europe budućnosti tako da budu prilagodljiviji stvarnim idejama mladih ljudi na tržištu rada koji će ujedno utjecati na i socijalnu pravdu.

U sklopu projekta provodimo razmjenu mladih koja će se održati 13.-22. lipnja 2019. u Šabcu (Srbija), a više informacija možete saznati na radionici.

Što ti misliš? Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.