V.U.K.

(Re)Kreativci u ulozi aktivnih volontera! Gradimo zajednicu u kakvoj želimo živjeti

„Hrvatska volontira 2019.“ nacionalna je volonterska manifestacija koja se održava u gradovima diljem Hrvatske u razdoblju od 22.-25. svibnja.

“Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu”
– Poruka koju je prenio indijski vođa Mahatma Gandhi ove godine predstavlja nit vodilju u stvaranju volonterskih programa.

Volontiranjem zajedno gradimo bolju i snažniju zajednicu u kojoj svaki pojedinac ima pravo i odgovornost dati svoj doprinos koji se ujedno cijeni. Povezujemo se, pronalazimo se, upoznajemo se i ujedinjujemo se u različitosti.

Potreba za pozitivnim promjenama u društvu i održivom razvoju nikad nije bila izraženija! Stoga smo se okupili na posebnom izdanju (Re)Kreative posvećenoj upravo volontiranju kako bismo osmislili program i napravili prvi korak prema pozitivnim promjenama.
Više o manifestaciji ćete doznati uskoro!Što ti misliš? Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.