Postani volonter/ka na Fail Festu

Poziv za volontere na Fail Festu!

Želiš sudjelovati u organizaciji javnog događaja za mlade u okviru projekta koji provodi Udruga mladih V.U.K.? Želiš pomoći u promociji i logistici te steći nova poznanstva?

Postani volonter/ka i budi dio V.U.K. Fail Fest organizacijskog tima!

Zadaci na kojima će raditi volonteri uz koordinatore su:

• priprema i podjela letaka
  • logistička pomoć u pripremati prostora i podrška sudionici/ama Fail Festa (panelisti/cama, moderatorima, organizatorima)

Broj potrebnih volontera/ki: 6 (cca. 6*10 sati)
Vremenski period volontiranja: 16-20.9.2019. (tjedan) te 27.-28.9.2019. (vikend)

Udruga mladih V.U.K. osigurat će za sve volontere/ke majice i akreditacije te volontiranje u skladu sa Zakonom o volontiranju evidentirati u volonterske knjižice.

Prijavi se odabirom opcije *Volonter/ka na organizaciji Fail Fest-a na sljedećoj poveznici: https://forms.gle/vEqaaubaGRgSdksQ7