V.U.K.

[PRIJAVE TIMOVA] Pub quiz – “Kriva skretanja do uspjeha”

U petak i subotu (27. i 28.9.2019.) u prostorima Studentskog kluba (SC Varaždin) i Caffe bara Elephant u okviru projekta “Mladi bude Varaždin” organiziramo prvi Fail Fest pod geslom “Mislim, dakle griješim…” . Program će biti posvećen upravo onome što su nas učili skrivati ili obezvrjeđivati – vlastitim pogreškama!

Dio programa koji nas očekuje u petak 27.9. s početkom u 20:00 sati je pub quiz na temu kriva skretanja do uspjeha.

Prijave na kviz moguće su javljanjem u inbox na stranici projekta Mladi bude Varaždin. Moguće je prijaviti do 5 ljudi u jedan tim, a prijaviti se može ukupno 7 timova. Prilikom prijave potrebno je navesti ime tima te broj članova.

S veseljem očekujemo vaše prijave i ne zaboravite, ako pokušate postoji velika šansa da ćete pogriješiti ali isto tako iz toga i naučiti nešto novo (a gdje bolje, nego na Fail Festu).

Provedba projekta Mladi bude Varaždin osiguranja je uz partnerstvo Grada Varaždina uz financijsku podršku Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Što ti misliš? Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.