KineDok @ VAKUUM: Drifter

19.10.2016. @ 18:00 – 19:30 –

Driftanje je specifična, sve popularnija vrsta automobilskog natjecanja u kojemu vozač naglo proklizuje svojim vozilom po stazi, zanoseći stražnji dio auta.

Učitavanje mape...

Datum i vrijeme

19.10.2016.

VAKUUM klub

U suradnji s kinom Galerija donosimo tri dokumentarca projekta KineDok u prostor VAKUUM kluba, koje možete gledati na velikom platnu, iz udobnosti fotelja i kauča, u našem prostoru.

Drifter

Osamnaestogodišnji problematični Ricsi želi biti upravo to – drifter. No, ako živiš u siromašnom mađarskom selu,to baš i nije lako. Izbacili su ga iz škole jer mu je lokalni reli bio važniji od učenja, a njegova samohrana majka već se godinama lavovski bori – uz malu pomoć horoskopa – da svog buntovnog sina zadrži na pravom putu. Ali kako sa samo 600 eura mirovine plaćati Ricsijeve stalne kazne za vožnju bez dozvole?

Naslov (originalni): Drifter
Vrijeme: 72
Redatelj: Gábor Hörcher
Jezik: mađarski
Godina: 2014
Zemlja: Mađarska
Producent: Marcell Iványi, Gábor Hörcher

sadržaj preuzet sa stranice KineDok projekta.