Punk u podrumu – minifest

06.01.2017. – 08.01.2017. @ 20:00 – 03:00 –

Punk u podrumu – minifestival u prostoru VAKUUM kluba!

Učitavanje mape...

Datum i vrijeme

06.01.2017. - 08.01.2017.

VAKUUM klub

Nakon dva uspješna Untergrunda i Radija na cesti, VAKUUM Untergrund ekipa evoluira te vam donosi još jednu “podzemnu” i alternativnu poslasticu – Punk u podrumu minifestival!

Dva dana ćete imati priliku okusiti iskonski i iskreni zvuk punka, a potrudili smo se dovesti šaroliku (i internacionalnu) ekipu izvođača.

Petak, 6.1.:
Average (Italija, Sarnthein)
BKD (Hrvatska, Varaždin)
.GRAM. (Njemačka, Munich)

Subota, 7.1.:
DEADENDS (Austrija, Graz)
Jack Holmes (Austrija, Graz)
ME AS WELL (Hrvatska, Karlovac)

Upad za dva dana, minimalna donacija: 30 kuna
Upad za jedan dan, minimalna donacija: 20 kuna

Za članove VAKUUM kluba će se točiti piće, a učlanjenje u klub je BESPLATNO i vrši se na upadu. Podsjećamo one koji su već učlanjeni da svakako ponesu svoje iskaznice!

BAND INFO:

Average – punk rock

Average je punk-rock bend iz Sarntheina osnovan 2005. godine otkad su izdali tri albuma i odradili niz live nastupa – od floor show-ova i malih klubova pa sve do velikih festivala poput Rock im Ring-a, Rock in dusty valley-a i Sunsidefestival-a te dijelili pozornicu s kultnim imenima kao što su Agnostic Front, Ignite, Hot Water Music, Los Fastidios i mnogi drugi. U VAKUUM dolaze u sklopu europske turneje, a vjerujemo da njihov energičan nastup neće nikoga zadržati na jednom mjestu.

BKD – Oi pank!

Što bi bio ovakav događaj bez predstavnika domaćih snaga? Svima nam poznata ekipa koja je ostavila debeo trag na varaždinskoj alternativnoj sceni prošlog desetljeća prvi puta dolazi u VAKUUM! Dobro, prvi puta dolazi na Vakuumov “stage” ukoliko ga tako možemo nazvati.

.GRAM. – Hardcore punk

Za ljubitelje žešćeg zvuka iz Njemačke nam dolazi prava stvar! Brzi, glasni, beskompromisni, negativni i čvrsto suprotstavljeni seksizmu, fašizmu, kapitalizmu i ostalim blagodatima suvremenog života – .GRAM. garantira dobar provod i još bolju metačinu.

DEADENDS – Melodic punk

Deadends su četvorica simpatičnih mladića koji sviraju melodičan i srdačan punk rock u maniri novijih europskih i američkih „orgcore“ bendova. Nedavno su se vratili s europske turneje s bendom Astpai povodom promocije odličnog novog albuma „The Essence of Every Second“. Nakon brojnih koncerata po Austriji, Njemačkoj i Sloveniji (uključujući i nastup na Punk Rock Holidayu) premijerno ih imamo prilike gledati u Hrvatskoj. Očekuje vas veseo i energičan nastup!

Jack Holmes – Acoustic punk

Jack Holmes je singer-songwriter, stand-up komičar i gitarist punk rock benda Ants! Ovaj simpatičan i veseo momak rodom je iz Bristola no trenutno živi i djeluje u Austriji. Njegov je nastup svojevrsni spoj glazbe i stand-up komedije u kojem će vas kombinacijom akustičnih punk balada te zabavnim pričama iz svog života zasigurno oduševiti.

ME AS WELL – Melodic punk

Jedan od ponajboljih hrvatskih melodičnih punk rock bendova nakon nešto više od dvije godine vraća se u Varaždin. 2014. godine izdali su odličan full-length album „Group Therapy“ te iza sebe imaju velik broj koncerata kako u Hrvatskoj, tako i u susjednim zemljama. Nakon kratke koncertne stanke i nekih promjena u postavi, ponovno se vraćaju rasplesati vas svojim divnim melodijama.

*       *       *