Radio na cesti 2016 / Varaždin

19.11.2016. – 20.11.2016. @ 14:00 – 03:00 –

Posljednje ovogodišnje izdanje turneje RADIO NA CESTI koje se organizira kroz program mreže udruga Clubture pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture, zaklade Kultura Nova i Grada Zagreba.

Učitavanje mape...

Datum i vrijeme

19.11.2016. - 20.11.2016.

VAKUUM klub

KLFM – Radio u zajednici

Zahvaljujući susretljivosti, zainteresiranosti za koncept i ruci pomoći oko organizacije, vrijednih domaćina i volontera iz Vakuum inicijative, predstavljamo posljednje ovogodišnje izdanje turneje RADIO NA CESTI, koje se organizira kroz program mreže udruga Clubture, pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture, zaklade Kultura Nova i Grada Zagreba.

Uz glazbeni i koncertni dio programa, pokušavamo i zainteresirati udruge i organizacije – domaćine za pokretanje community radijske produkcije, kroz predavanje i radionicu o našim radijskim iskustvima i tajnama kako što efikasnije i uz što manje troškova postaviti vlastito radio mjesto u zajednici, spremno za proizvodnju i emitiranje vlastitih sadržaja. Kao dio radijskog predstavljanja pripremili smo i razgovor o albumima koji su promijenili naše i vaše živote, live ekstenzija KLFM kultnog programa NEZABORAVNE VATRE.

14:00 – Community radio predstavljanje / razgovor NEZABORAVNE VATRE

20:00 – Gracin
21:30 – NLV
23:00 – ESC Life