Twilight Imperium Feast and Sacrifice Day

17.12.2016. @ 13:00 – 23:59 –

17.12. u prostoru VAKUUM kluba igra se Twilight Imperium. ZA MECATOL REX SPREMNI!

Učitavanje mape...

Datum i vrijeme

17.12.2016.

VAKUUM klub

Bilo je već prekasno i previše su ljudi popili Plavuša da bi se hardcore boardgame pod nazivom Twilight Imperium zaigrao na Boardgame brewingu s Brlogom. Zapravo, neki ga se uopće ni ne sjećaju.

img-20161210-wa0010

No, neutaživa želja za haračenjem galaksijom i izgradnjom intergalaktičkog imperija je ostala. Stoga 17.12. imate priliku igrati (ili samo gledati kako drugi igraju – kako već želite i kako vam je ugodnije) Twilight Imperium u prostoru VAKUUM kluba!

Ipak, treba publiku i potencijalne igrače upozoriti jer Twilight Imperium je igra koja zna trajati i do 12 sati, a može je igrati do 6 igrača (s ekspanzijama koje su sve u našem posjedu i više).
Pripremite se za epsku intergalaktičku makljažu!

ZA MECATOL REX SPREMNI!

qvgqgnhCustom made stol za Twilight Imperium… prokletnici! 😀