Select Page

Odličan početak 2021. godine za nas!

Naime, početkom godine saznali smo da je Udruga mladih V.U.K. postala korisnicom institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge. Upravni odbor Nacionalne zaklade donio je Odluku o odobravanju 20 institucionalnih podrški stabilizaciji i/ili razvoju udruga u ukupnom iznosu do 3.282.124,00 kuna.  Institucionalne podrške odobrene su u 3 kategorije, a na razdoblje od 3 godine.

Među udrugama koje su dobile institucionalne podrške je i Udruga mladih V.U.K. Što to znači? 1. Stabilnost u strateškom razvoju V.U.K.-a 2. Dodatne edukacije za  članove i članice V.U.K.-a 3. Lakše provođenje aktivnosti udruge.

Više o svemu objavljeno je na službenim stranicama Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva.